Karabakh Revival Fund held a joint discussion session with Azerbaijani ambassadors abroad – PHOTOOn July 28, 2021, the Chairman of the Executive Board of the Karabakh Revival Fund met with Azerbaijani ambassadors abroad at ADA UniversityMore
Karabakh Revival Fund organized a special presentation and photo exhibition for media representatives and influencers based on the "Karabakh.Center" platform
The Chairman of the Executive Board of the Karabakh Revival Fund has been a guest on the "Time of Mir Shahin " program – VIDEO
The Chairman of the Executive Board of the Karabakh Revival Fund Rahman Hajiyev, participated in the management leadership part of the final stage of the "Yukselish" competition – PHOTO
"Neftchi" Professional Football Club will donate half of the revenue obtained from ticket sales for the "Neftchi" - "Dinamo" (Tbilisi) match to the Karabakh Revival Fund"Neftchi" PFC will donate the proceeds from ticket sales for the "Neftchi" – "Dinamo" match, which will be held on July 14 at "Bakcell Arena," to the Karabakh Revival FundMore
The opportunity to donate to the Karabakh Revival Fund has been expanded to include several platforms
Rahman Hajiyev, the Chairman of the Executive Board of the Karabakh Revival Fund, was a guest on the "Əsas Məsələ" program - VIDEO
Meeting with the members of the working group for promoting cooperation between the Parliament of the Republic of Latvia and the Parliament of Azerbaijan - PHOTO